Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów ?węgiel 390 zł za 1t..zł za 1kgjagody 4 zł za 100g.. zł za 1kgszynka 7,50 zł za 25 dag.. zł za 1kgcukier waniliowy 0,99 zł za 10g.. zł za 1kgmasło 5,30 zł za 200g ..zł za 1kgpolędwica 5,70 zł za 10 dag . zł za 1kgcement 450 zł za 1t.zł za 1kgkawa 0,54zł za
zapytał(a) o 10:08 Ile kosztuje 1 kg. każdego z wymienionych towarów ? jagody: 2zł. za 100gjagody ... zł za 4,20zł za 200g...zł za 370zł za 1 t....zł za 7,50 zł za 25 dag....zł za 1 3,40 zł za 10dag...zł za 1 400zł za 1 t....zł za 1 0,55zł za10g...zł za 1 waniliowy 0,85zł za 10g...zł za 1 kg. Odpowiedzi Homen odpowiedział(a) o 10:12 1 kg - 1000 g, więc:jagody - 2x10 = 20 zł/kgmasło 4,2x5 = 21 zł/kgwęgiel 370:1000 = 0,37 zł/kgszynka = 7,5x4 = 30 zł/kgpolędwica 3,4x10 = 34 zł/kgcement 400:1000 = 0,4 zł/kgkawa 0,55x100 = 55 zł/kgcukier waniliowy 0,85x100 = 85 zł/kg Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lub
Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów? wegiel 380zł za 1t ..zł za 1kg , jag… bilinski bilinski 07.11.2016
Poniższe zestawienia dotyczące kapusty czerwonej informują nas, że najtaniej kupimy ją w sieci Carrefour, gdzie kosztuje 1,99 zł/kg, a najdrożej w pozostałych, wybranych do badania rynku sklepach. Tam cena plasuje się na poziomie 2,99 zł/kg (tab. 8). Tabela 8. Ceny detaliczne kapusty czerwonej w wybranych sieciach handlowych
Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów?a) szynka 8,50zł za 25 dag. ..zł za 1 kgb)cukier waniliow… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie. juleczka102938 juleczka102938
Ile kosztuje 1kg każdego z wymienionych towarów Zobacz odpowiedź wegiel-0,39zł za kilogram jagody-40zł za kilogram szynka-30zł za kilogram cukier waniliowy-0,99zł za kilogram masło-26,50zł za kilogram polędwica-57zł za kilogram cement-0,45zł za kilogram kawa-54zł za kilogram
Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ ile kosztuje 1 kg kazdego z wymienionych towarow martynajadwigaf martynajadwigaf 23.10.2017
2zł za 100g 20zł za 1kg 370zł za 1t 2000zł za 1kg 3,40zł za 10dag 34zł za 1kg 0,55zł za 10g 55zł za 1kg 4,20zł za 200g 21zł za 1kg 7,50zł za 25dag 29zł za 1kg 4…
Ile kosztuje 1 kg kasztanów? Takie są stawki w skupach. Rok temu stawki były dość rozbieżne. W Małopolsce oferowali średnio 50 gr/kg, na Opolszczyźnie już więcej, nawet 1,3 zł/kg
Ile kosztuję 1 kg każdego z wymienionych towarów? 1. węgiel - 370 zł za 1 t 2. jagody - 3 zł za 100 g 3. szynka - 9, 50 zł za 25 dag 4. cukier waniliowy - 0,85 zł za 10 g 5. masło - 5, 70 zł za 200 g 6. polędwica - 5,40 zł za 10 dag 7. cement - 500zł za 1 t 8. kawa - 0,55 zł za 10 g Proszę o szybką odpowiedź!